Sihir Dünyasına Hoşgeldeniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Dünyasına Hoşgeldeniz

Harry Potter Rpg

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rp Başvurusu

3 posters
YazarMesaj
Hugh Jackman
Vampir
Vampir
Hugh Jackman

HP :
Rp Başvurusu Imgright999 / 999999 / 999Rp Başvurusu Imgleft

Galleon : 11039

Seherbaz Özellikleri
Asası Asası: Yenilmez Asa
Envanter:
Sahip Olduğu Büyüler:

Rp Başvurusu Empty
MesajKonu: Rp Başvurusu   Rp Başvurusu Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 12:18 pm

Özel aydınlatılmış ama yinede karanlık yaz gecelerinde Ronun canı sıkılmaması imkansızdı Oturduğu eyalette dede azda olsa can sıkıntısını durdura bilecek arkadaşları vardı.
ARKADAŞLARLA BİR ARADA..
Her zamanki arkadaşlar (4 aynı kişilik) toplanmıştı,bu seferde yolun altındaki restorana gittiler. Daracık sokaklardan geçerek ünlü aşçı Lıonpuncı’nin restoranına vardılar üst kattaki,boydan boya, cam karşısı olan masaya oturdular… uzun boylu büyük siyah cüppeli şef gelerek rezervasyonunuz varımıydı diyerek söylendi…Ron hemen evet vardı isim benim üzerime kayıtlanmıştı dedi.garson evet bayım adınız nedir peki Weasley dedi Ron devamını getirmeden evet tanıyorum sizi şu yanında hep sopa ve gelişmiş değişik boylarda süpürge taşıyan kişi değimlisiniz ..tanıyorum sizi arkadaşlarının hepsi John, Tom, Freud, hep bir ağızdan muggle diyerek fısıldama yarattılar.Ron fala aldırış etmeden bayat bir kahkaha ile çok şakacısınız dedi. Tom tamam siz çok konuştunuz artık bir menu alabiliriz değimli.dedi ardından menüler gelerek.ortak karar verdiler, hepsi bir ağızdan biz büyük tabakta,yeşil salata ile kaplı,büyük biftek istiyoruz dediler ve fazla beklemeden bol kahkalı hoş sohbetli masada yemeklerini yiyip bitirdiler.
GÖL KIYISI = ÖLÜM YİYEN YUVASI
Ron o lezzetli yemekten sonra 4 gün boyunca kalkmadan uyumuştu. Hiçbir zaman bu kadar yememişti,ama yarınki göl kıyısındaki partiye gitmeliydi bütün herkes orda olacaktı çünkü o partiden önce bir sürü parti olmuştu buda muhteşem olmalıydı.Weasley ailesi hemen hazırlanarak önceden kendilerini iyi hissediyorlardı.Ron bir duş alarak cüppeci dükkanına giderek satıcıya bana uygun ne var diye konuştu,satıcı aslında senin gibi yakışıklı birine her kıyafet mükemmel gider ama sana göre muhteşem bir kıyafetim var dedi Weasley hemen göster diye bağırışla dükkanda sesini yankılanmasını sağladı.hemen kıyafetleri gören ron bir bakalım bu bize ne verecek dedi dükkan sahibine giderek bayım bir bakarımsınız ronun elinde birden bir çok kıyafet belirmişti bile bunları deneyen Ron tamam kıyafetler bir numara ama fiyatı ne kadar bunların. Satıcı ise bir bakalım şimdi siyah cüppe 50 dolar beyaz gömlek 30 ama sana 20 ye veririm siyah pantolon 40 dolar sesleriyle hadi parayı ver bir bakışla Ron’un bu kazık fiyatlı cüppeyi almasını bekledi ama olaylar Ron için biraz pahalı geldiğinden 80 dolar olsun alıyorum dedi fazla tartışmadan 80 dolara kıyafetleri aldı evde hemen giyinerek, kız arkadaşını çağırmak için erkenden çıkarak kız arkadaşını evlerine giderek kapıyı tıklattı.. kapı açılıp sevgilisini gören Ron deliye dönmüş bir tavırla haaaaaaaaaaaa dergibi ağzı açıldı ardından hemen kafasını sağa sola sallı yarak tekrar eski haline geldi ve beraber göl kıyısına gittiler. Ron centilmenlik yaparak kız arkadaşına üşüyor musun diye sordu çünkü göl kıyısı güneşli olmasına rağmen sert rüzgarlar insanı üşüte biliyordu. Çok eğlenceli vakit geçirirken akşam karanlığı olmak üzereydi ama bir anda çığlık sesi duydular, herkesin eğlencesi bir anda bitti Ron bu çığlığı biliyordu bu ses sevgilisi Lısa!nın sesiydi Ron koşarak Lısaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!! diye bağırdı.ama çok farklıydı herkes olamaz olamaz çığlıklarıyla kaçıştı ortalıkta ruh emici ve ölüm yiyenler büyüler savurup duruyordu WEASLEY hemen asasını çıkararak alın sizi aptallar [color:0b8d=kırmızı]expelliarmus, sersemlet büyüleriyle karşı çıktı ama ölüm yiyenlerin işi başkaydı ve hep bir ağızdan dur Weasley dur!!!!!!!!!! Dedi artık zaman geldi ve AVADA KADEVRA sesini durduğu ana protego büyüsü yaptı kendini kurtardığı içi sevinmelimiydi ki bütün herkes yerde ölü gibi yatıyordu,,,olamaz olamaz sesleriyle göz yaşı döktü, artık kimsesi yoktu ölüm yiyenlerin kahkahaları onun bu büyük kaybında acısını çekmesini dahada arttırıyordu.Ve onlara karşı unutulmaz intikam olmak için her zaman hazır olacağım diyerek bütün büyücüler önünde söz verdi….
Edward Rounge Entreri
Vampir
Vampir
Edward Rounge Entreri

HP :

Galleon : 16099

Seherbaz Özellikleri
Envanter:
Sahip Olduğu Büyüler:

Rp Başvurusu Empty
MesajKonu: Geri: Rp Başvurusu   Rp Başvurusu Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 12:44 pm

rp ni tamemen okuyup değerlendirdim
hikaye kurgu çok güzeldi
+25
betimlemen az ama idare eder 27+
renk uyumun göz yorucu +10
rp uzunluğu yeterli 20+
bunları toplarsak
72 puan +5 ismini kısalmamışsın 75 bide issimleri belirtmişsin +10 82 üzgünüm ama müdürlükte kalamazsın:Sad bkanlık tan vey profesörlük başvurusu yaparbilirsin ?
http://harrypotter.5forum.net
Hugh Jackman
Vampir
Vampir
Hugh Jackman

HP :

Galleon : 11039

Seherbaz Özellikleri
Envanter:
Sahip Olduğu Büyüler:

Rp Başvurusu Empty
MesajKonu: Geri: Rp Başvurusu   Rp Başvurusu Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 3:28 pm

tmm yha boşwer ben ozaman esrar dairesinin bakanı olmak istiyorum olabilimiyim
William Joshua Entreri
Vampir
Vampir
William Joshua Entreri

HP :

Galleon : 1738

Seherbaz Özellikleri
Envanter:
Sahip Olduğu Büyüler:

Rp Başvurusu Empty
MesajKonu: Geri: Rp Başvurusu   Rp Başvurusu Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 3:29 pm

Esrar dairesi başkanı olarak Ron Weasley atanmıştır.Tebrikler.Konu Kilit!

Rp Başvurusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry James Potter-Rp Başvurusu